KONST / Litografier / Litografier 10335448
nr 1033 5448
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Litografier, 4 st. Acke Åslund (1881-1958), hästar, signerade, motivet: 19x25 + 8x13
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 april 2016
kl 18:14:05
150 kr
200 kr
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund